Speedway Ekstraliga
Witaj, zaloguj się.

Unia Tarnów

Trzykrotny drużynowy

Mistrz Polski

Strona główna / Terminarz rozgrywek
I kolejka
5 kwietnia Wrocław - Zielona Góra
5 kwietnia Gorzów - Toruń
6 kwietnia Grudziądz - Tarnów
6 kwietnia Rzeszów - Leszno
II kolejka
12 kwietnia Toruń - Wrocław
12 kwietnia Zielona Góra - Rzeszów
12 kwietnia Leszno - Grudziądz
12 kwietnia Tarnów - Gorzów
III kolejka
26 kwietnia Zielona Góra - Toruń
26 kwietnia Rzeszów - Wrocław
26 kwietnia Leszno - Tarnów
26 kwietnia Grudziądz - Gorzów
IV kolejka
10 maja Tarnów - Zielona Góra
10 maja Wrocław - Grudziądz
10 maja Gorzów - Leszno
10 maja Toruń - Rzeszów
V kolejka
24 maja Wrocław - Tarnów
24 maja Zielona Góra - Gorzów
24 maja Leszno - Toruń
24 maja Grudziądz - Rzeszów
VI kolejka
31 maja Wrocław - Gorzów
31 maja Zielona Góra - Leszno
31 maja Rzeszów - Tarnów
31 maja Toruń - Grudziądz
VII kolejka
4 czerwca Wrocław - Leszno
4 czerwca Tarnów - Toruń
4 czerwca Gorzów - Rzeszów
4 czerwca Grudziądz - Zielona Góra
VIII kolejka
14 czerwca Tarnów - Grudziądz
14 czerwca Zielona Góra - Wrocław
14 czerwca Leszno - Rzeszów
14 czerwca Toruń - Gorzów
IX kolejka
21 czerwca Wrocław - Toruń
21 czerwca Gorzów - Tarnów
21 czerwca Rzeszów - Zielona Góra
21 czerwca Grudziądz - Leszno
X kolejka
26 czerwca Tarnów - Leszno
28 czerwca Wrocław - Rzeszów
28 czerwca Gorzów - Grudziądz
28 czerwca Toruń - Zielona Góra
XI kolejka
26 lipca Zielona Góra - Tarnów
26 lipca Rzeszów - Toruń
26 lipca Leszno - Gorzów
26 lipca Grudziądz - Wrocław
XII kolejka
9 sierpnia Tarnów - Wrocław
9 sierpnia Gorzów - Zielona Góra
9 sierpnia Rzeszów - Grudziądz
9 sierpnia Toruń - Leszno
XIII kolejka
14 sierpnia Leszno - Zielona Góra
16 sierpnia Gorzów - Wrocław
16 sierpnia Grudziądz - Toruń
16 sierpnia Tarnów - Rzeszów
XIV kolejka
23 sierpnia Zielona Góra - Grudziądz
23 sierpnia Rzeszów - Gorzów
23 sierpnia Leszno - Wrocław
23 sierpnia Toruń - Tarnów
I runda PLAY-OFF
6 września (a) 4 w tabeli po części zasadniczej - 1 w tabeli po części zasadniczej
6 września (b) 3 w tabeli po części zasadniczej - 2 w tabeli po części zasadniczej
II runda PLAY-OFF
13 września (a) 1 w tabeli po części zasadniczej - 4 w tabeli po części zasadniczej
13 września (b) 2 w tabeli po części zasadniczej - 3 w tabeli po części zasadniczej
III runda PLAY-OFF
20 września (c) zwycięskie drużyny z (a) i (b)
20 września (d) pokonane drużyny z (a) i (b)
IV runda PLAY-OFF
27 września (c) zwycięskie drużyny z (a) i (b)
27 września (d) pokonane drużyny z (a) i (b)
BARAŻ
4 października baraż
BARAŻ
11 października baraż
unia-tarnow
Unia Tarnów Żużlowa Sportowa Spółka Akcyjna, ul. Zbylitowska 3, 33-101 Tarnów, tel/fax 014 633 02 01. Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Numer KRS: 0000112674, NIP: 993-02-93-610. Kapitał zakładowy 615 tys. PLN. Witryna unia.tarnow.pl oraz wszelkie zamieszczone na niej treści i zdjęcia stanowią własność Unia Tarnów ŻSSA. Kopiowanie treści zabronione pod rygorem odpowiedzialności określonej w ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jedn. Dz.U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631)
Copyright © unia.tarnow.pl 2013. All rights reserved
PROJEKT I WYKONANIE:
dudz1ok-design